Klim-Op

Adresgegevens
Rekeningnummer oudervereniging Klim-Op

NL53 RABO 0122 9580 47

Rekeningnummer basisschool Klim-Op

NL47 RABO 01229 31 092



Directeur:

Ab de Laater  ab.de.laater@lpsnet.nl



Adjunct:

Nancy Stam nancy.stam@lpsnet.nl



Zorg-coördinator onderbouw

Suzanne Krijger  suzanne.krijger@lpsnet.nl

Intern begeleider bovenbouw en lid veiligheidsteam
Sjoerd van Loon  sjoerd.van.loon@lpsnet.nl 



Bereikbaarheid leerkrachten met speciale taken:

Stage-coördinator:

Niek Bruijns niek.bruijns@lpsnet.nl

Vertrouwenspersoon:

Nikie de Nijs nikie.de.nijs@lpsnet.nl

Loes Matthijssen loes.matthijssen@lpsnet.nl