Het team

 

Ab de Laater Directeur                  Fulltime  
Nancy Stam Adjunct directeur     Maandag, dinsdag,
                                  woensdag, donderdag
 
Nicky van Wezel Groep 1/2A              Fulltime                             
Suzanne van Doorn Groep 1/2B              Maandag, woensdag,                                          donderdag, vrijdag Lid MT, Onderbouwcoördinator
Joukje Hoeks Groep 1/2B              Dinsdag Dyslexiespecialist
Loes Matthijssen Groep 1/2C              Fulltime Interne vertrouwenspersoon
Anne-Marie Kling Groep 3A                 Maandag, dinsdag,
                                  woensdag
 
Sophie Heeren Groep 3A                 Donderdag, vrijdag      
Kübra Turan Groep 3B                 Fulltime Lid MR
Lisanne Schot Groep 4A                 Fulltime  
Astrid Musters Groep 4B                 Fulltime  
Christine van der Kamp  
Groep 5A                 Maandag, dinsdag  
Vivian van der Giessen Groep 5A                 Woensdag, donderdag,                                         vrijdag    
Mark Witte Groep 5B                 Maandag, dinsdag  
Sjoerd van Loon Groep 5B                 Woensdag, donderdag,                                        vrijdag Veiligheidsteam, Intern Begeleider bovenbouw
Nikie de Nijs Groep 6A                 Fulltime Interne vertrouwenspersoon
Linda Smulders Groep 6B                Maandag, dinsdag, 
                                  woensdag
 
Marianne van Bijsterveld Groep 6B                Maandag, woensdag  
Jaimy El Bou Messaoudi Groep 6B                Donderdag, vrijdag (inval)  
Femke Posthuma Groep 7A                Fulltime Lid MR
Manon de Groen Groep 7B                Maandag, woensdag,
                                 donderdag, vrijdag
Lid MT, Bovenbouwcoördinator
Daphne Koolen Groep 7B                Dinsdag Gedragsspecialist
Niek Bruijns Groep 8A                Fulltime  
Hanneke Vangangelt Groep 8B                Fulltime Lid MR
Gioia Aarden Onderwijsassistent 
Sonja Kools Onderwijsassisten maandag, donderdag (inval)
Suzanne Krijger Intern Begeleider groep 1-4, specialist jonge kind  
Monique Bastiaansen Vakleerkracht gym  
Mirjam de Keijzer Administratie  
Henk van Mechelen Conciërge van de Boemerang